Skip links

O nás

Vaši pomocníci v nouzi

Stavební společnost AP Staving Group s.r.o. působí již dlouhodobě na trhu a má mnohaleté zkušenosti, které uplatňuje v každé své činnosti. K výstavbě používá prověřené stavební materiály a komponenty od renomovaných společností. Dbá na preciznost provedené práce a dodržování správných technologických postupů.

Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a je nápomocna od prvního rozhodnutí stavět. Vyškolení zaměstnanci a odborníci na jednom místě jsou stále připraveni zhmotnit jakýkoli projekt, ať už se jedná o zahradní domek/pergolu, dům, dřevostavbu, byt či administrativní budovu. Se vším si poradí.

Firma je schopna zajistit vše v rámci realizace výstavby hrubé stavby, stavby na klíč, truhlářských, tesařských a svářečských prací, vyrobit nábytek na míru do kanceláře a provést veškeré stavební profese. Záleží jen na tom, na jakém rozsahu se zakázka domluví.

Klient je v tomto ohledu zadavatelem a AP Staving Group s.r.o. je zřizovatelem přání, námětů, potřeb a požadavků. Svěřte to do rukou odborníků a ušetřete si starosti se sháněním volné pracovní síly na stavbu nebo s neprofesionálním zhotovením a následnými opravami. S AP Staving Group s.r.o. máte jistotu dobře odvedené práce, která bude sloužit celé roky.

Tým AP Staving Group s.r.o.

S přáním šťastných a spokojených let života ve vysněném domově!

Spolupracujeme s dodavateli stavebních materiálů